Mail Icon

BİZ SİZİ ARAYALIM

Mail Icon

BİZ SİZİ ARAYALIM

  • Mavi Parça
  • Gri Parça
  • Kahverengi Parça
  • Mavi Parça
  • Kahverengi Parça
  • Mavi Parça Mavi Parça
  • Gri Parça
G-Hub 3D Kroki

G HUB, YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN TASARLANMIŞ OLAĞANÜSTÜ BİR PROJE.

PROJE KONSEPTİ

Proje Konsepti

G HUB Medikal Apartmanlar, yüksek gelir garantisiyle gelecek için eşsiz bir yatırım ayrıcalığına dönüşüyor.

G HUB yatırımcıları, Mar Yapı uzmanlığı tarafından yönetilen bu özel mülkün ev sahipleri olarak, İstanbul’un devamlı gelişen sağlık turizmi sektöründen pay sahibi olma fırsatına sahip.


MİMARİ PROJE & YATIRIM NOKTASI

Proje Mimarisi

G HUB, hem ziyaretçilerinin, hem de yatırımcılarının hayat kalitesini artıracak benzersiz bir proje olarak tasarlandı. Üniversite hayatının dinamizmi, sağlık alanları, hastanesi, muhteşem konumu ve alışveriş alanlarının kusursuz entegrasyonu yatırımcıların ilgisini çekecek.

LOKASYON

Proje Lokasyon Proje Lokasyon

Olmak istediğin yerde:
Şehrin tam kalbinde


G HUB kolay ulaşım seçenekleri ile, İstanbul’un tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için doğru konum.

Merkezi konumu Sefaköy’de bulunan G HUB, farklı ulaşım seçeneklerine sahip. Yeni metro istasyonuna direkt bağlantısı bulunan proje, metro ve metrobüs hatlarına olan yakınlığı ile şehre trafiksiz ulaşıma olanak sağlıyor. Geniş park alanı ise arabayla seyahat etmek isteyenler için büyük bir rahatlık sunuyor.

BİRUNİ ÜNİVERSİTE
HASTANESİ

Biruni Üniversite Hastanesi

İsmini bin yıl önce Anadolu’da yaşamış, dünya tarihindeki en önemli bilim insanlarından biri olarak kabul edilen Abu Reyhan El-Biruni’den alan Biruni Üniversitesi Hastanesi, dünya çapında doktorlarla çalışan ve gelecek neslin Biruniler’ini yetiştirmeyi hedefleyen, tam kapsamlı bir hastane.

İŞLEVSELLİK

Fonksiyonelite

Projedeki tüm alanlar, üniversite yaşamının dinamizmi, ofis ve rezidansların ses getirdiği zenginleştirilmiş mahalle kültürü ile kaynaşarak işlevsel olarak yeni bir yaşam alanına dönüşüyor.