G Hub
Mail Icon

BİZ SİZİ ARAYALIM

G-Hub 3D Kroki

İSTANBUL YENİ PROJELER

PROJE KONSEPTİ

Proje Konsepti

İstanbul’un prim yapan bölgesi Sefaköy’de, 17 bin 688,49 metrekarelik bir alanda yükselen G HUB projesi, karma yaşam konseptine sahip bir proje olma özelliği taşıyor. G HUB, yaşam aksının tam merkezinde, meydanı ile bütünleşen, açık alışveriş caddesi, eğlence ve dinlence mekanları, akademik rezidans hayatı, ofis ve rezidansları ile geleneksel meydan ve mahalle kavramlarına ve kent yaşamına farklı bir boyut kazandırıyor. Projenin sokakları birbirine bağlayan kendine özgü mimari yapısı, farklı hayatları farklı kültürlerle buluşturuyor.


PROJE MİMARİSİ & YATIRIM VURGUSU

Proje Mimarisi

2 blok şeklinde yükselen G HUB, çevresinde konumlanmış ticari alanlar, üniversiteler ve yaşam alanları ile yüksek kazanç olanağı vaat ederken, farklı daire seçenekleri ile rezidans ve ofis sahiplerine en efektif, en ferah mimari ile sunulan teraslı ve Fransız Balkonlu konutlarda hem işlevsel hem konforlu bir ortamda tüm imkanlara sahip olmanızı sağlıyor. Her gün yaşanacak, canlandıkça değer kazanacak yatırım konseptine sahip bu proje, kira getirileri ile genç yatırımcıların dikkatini çekecek fırsatlar sunuyor.

LOKASYON

Proje Lokasyon Proje Lokasyon

G HUB, merkezi lokasyonu ile Aydın ve Arel Üniversitelerine yürüme mesafesinde, yaşamın tam merkezinde bulunan canlı bir çekim merkezi. Üniversitelerin kalbinin attığı bu benzersiz lokasyonda, dinamizm dolu bir yaşam biçimi sizleri bekliyor. Aynı zamanda İstanbul iş yaşamının yeni merkezi olarak gösterilen, farklı ulaşım araçları ile birçok noktaya hızla bağlanılabilecek bir lokasyon olan Sefaköy’de G HUB, E-5 ve TEM bağlantılarına, 3. Havalimanı’na yakınlığı, metro bağlantılı projelendirmesi ve kolay ulaşılabilir metrobüs mesafeleri ile şehrin her noktasına yakın bir yaşam sürmenizi hedefliyor.

FONKSİYONELİTE

Proje Fonksiyonelite

İhtiyaç duyduğun her şeyi tek bir noktadan karşılama amacıyla projelendiren G HUB, yaşam dolu detaylarıyla kompakt ve fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor. Canlılık dolu bu yeni şehir konseptinde, güvenli, konforlu, yaşamın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu bir hayat sizleri bekliyor.